ALLURE HAIR CLIPS 1x12pcs | KAPËSE PLASTIKE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6939520102670

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Me një dizajn profesional nga silikoni, këto kapëse nuk rrëshqasin dhe mbajnë flokët ngushtë, perfekte për pjesë të mëdha apo të vogla flokësh, pavarësisht nga flokët e lagur apo të thatë, i mbanë flokët në vend. Gjithashtu, nuk i tërheq flokët, gjë që e bën këtë kapëse stilimi shumë të thjeshtë për t'u përdorur.
Të përshtatshme për gra dhe burra me flokë të gjatë ose të shkurtër, kaçurrela ose të drejtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë