ALLURE HAIR CLEANING BRUSH BLACK PLASTIC | BRUSHË PËR HEQJEN E QIMEVE

UNI CosmeticsKodi:KOD0000000324

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pastrim i lehtë pas prerjes së flokëve:

Kur të përfundoni prerjen ose rruajtjen, përdorni këtë brushë të butë për heqjen e qimeve, për të hequr të gjitha qimet ose flokët e mbetur pa e gërvishtur lëkurën. Gjithashtu mund ta përdorni për pastrim flokët janë të shpërndarë në tavolinë ose dysheme, mund t'i hiqni lehtësisht me këtë brushë.

Mjet parukerie:

Brusha për heqjen e qimeve në qafë është shumë e përshtatshme për parukierët. Pas prerjes së flokëve, hiqni qimet e tepërta rreth qafës, veshëve, fytyrës dhe gjoksit dhe parandaloni qimet e mbetura të qëndrojnë në trup, gjë që ju bënë të ndiheni jo rehat. Me këtë brushë të butë për heqjen e qimeve, ju mund të hiqni lehtësisht qimet e tepërta.


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë