ALLURE GEMEI HAIR DRYER GM-1780 | THARËSE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6957952217809

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Fuqia: 3000 W
Numri i kushteve të temperaturës: 3
Fryrje e ftohtë
Fryrje e nxehtë
Butoni i shkrepjes së ftohtë
Numri i grykave: 1
Numri i shpejtësive: 2
Furnizimi me energji elektrike: 220-240V 50/60 Hz
Pesha 0.60 kg
Motor AC
Mbrojtja nga nxehtësia.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë