ALLURE GEMEI HAIR CLIPPER GM830 3IN1 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952208302

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gemei makina për prerjen e flokëve 3në1 me një teknologji të lartë për të lehtësuar dhe për të përsosur jetën tuaj.

Makina profesionale e lehtë për të punuar përfshien briskun në formë T, trimerin si dhe briskun për detaje me precizitet të lartë.

Një makinë ideale për ju, shkurton dhe formëson flokun, lehtë dhe shpejtë.

Karakteristikat:


  • Brisqet:

    • Brisk - T preciziteti 40mm

    • Trimer 30mm

   • Brisk detajues 5mm

  • Makinë me kabëll

  • 7 krehëra udhëzues

  • Pjesë mbrojtëse të briskut

  • Brushë për pastrim të brisqeve

  • Shishe me vaj

 • Fuqia 100-240V - 50/60HZ

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë