ALLURE NIKAI HAIR REMOVER 7620 | MAKINË ME PE PËR QIME

UNI CosmeticsKodi:6924518250860

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Rezultate të qëndrueshme ndryshe nga depilimi, ku flokët duhet të rriten në një gjatësi të caktuar, një epilator NIKAI mund të heq qime të shkurtra deri në 0,5 mm, duke e bërë atë 4 herë më efikas për heqjen e qimeve sesa depilimi me dyll. Mbajeni epilatorin në një kënd 90° shkallë kundër rritjes së flokëve dhe rrëshqiteni butësisht mbi lëkurën tuaj. Makina do t'i kapë dhe do t'i nxjerrë qimet, për rezultate me jetë të gjatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë