ALLURE GEEMY HAIR CLIPPER 3in1 GM-598 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:6957952205981

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Duke përdorur makinën elektrike të rrojës 3 në 1 Gemei GM 598, ju mund të siguroni heqjen e qimeve me cilësi të lartë dhe efektive nga çdo pjesë e trupit, ndërkohë që evitoni irritimet dhe prerjet e lëkurës. Si rezultat, lëkura do të jetë sa më e lëmuar pas rruajtjes. Me ndihmën e pajisjeve speciale të bashkëngjitura në komplet, ju mund të hiqni qimet nga hunda dhe veshët, si dhe të bëni një prerje flokësh. Tehet janë të forta dhe të mprehta. Për të pastruar tehet, mund të përdorni një furçë të veçantë që vjen në komplet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë