ALLURE GEEMEY HAIR CLIPPER GM-769 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952207695

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Prerësja e re elektrike GM-769, e rikarikueshme për rrojë për burra dhe gra ofron një zbukurim në stilin e sallonit.Ka motor efikas dhe me zhurmë minimale. Ajo vjen me tehe prej çeliku inox, të përshtatshme për lëkurën dhe me krehër, për përvojën më të mirë të rruajtjes. 
Kutia përmban: 1-Trimer, 1-Kabëll karikimi, 1-Furçë pastrimi dhe 1-3 ml vaj lubrifikues.
Karikoni për 8 orë për 45 minuta përdorim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë