ALLURE GEEMEY HAIR CLIPPER GM-6261 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952262618

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Voltazhi
AC220-240V 50-60Hz ose AC100-110V 60Hz opsionale
Fuqia
3W
Materiali i tehut
Teh preciz prej çeliku inox me mbulesë titani
Shell
ABS
Pajisjet
me 2 krehër, furçë pastrimi, shishe vaj, broshurë gjithëpërfshirëse udhëzimi
Koha e rimbushjes
8 orë
Dizajni
Brisk i mprehtë, i qëndrueshëm, teh prej çeliku inox dhe teh i palëvizshëm titani, çelës i tipit shtytës, tregues i karikimit, ngarkim standard.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë