ALLURE GAMA HAIR DRYER | THARËSE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912451

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Tharësja e flokëve është një nga më të lehtat dhe më të pazhurmshëm (68 dB). Ky model ka izolim të shkëlqyer të zërit, nuk mbinxehet dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë. Ka tre cilësime të nxehtësisë, dy shpejtësi, një buton të ftohtë dhe vjen me dy hundë të zëvendësueshme. Tharësja jonë profesionale është në gjendje të përshpejtojë procesin e tharjes më shpejt. Ai e bën këtë duke gjeneruar një presion ajri që depërton thellë në flokët tuaja.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë