ALLURE FRANCE SILVER HAIR GRIPS 1x50pcs | TELA ARGJENDI PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913050

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kunjat e flokëve të argjendit janë bërë me veshje metalike të cilësisë së mirë, të dyfishta dhe të lëmuara. Kanë funksion të shkëlqyeshëm të parandalimit të ndryshkut, jo i lehtë për t'u ndryshkur dhe zbehur. Ju mund t'i përdorni ato për një kohë të gjatë.
Këto karfica flokësh për femra janë të dizajnuara me skaje të vogla të rrumbullakëta. Kjo mund të parandalojë dëmtimin e flokëve dhe gërvishtjen e kokës kur aplikoni kunjat.

50 Copë
Ngjyra: Hiri (Argjend).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë