ALLURE FOOT SPA BATH ROLLER MASSAGER & PEDICURE | APARAT PËR PEDIKYR & MASAZH TË KËMBËVE

Uni CosmeticsKodi:6951449500016

Çmimi:
€49,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Makina për masazhim të shputave të këmbëve është jetike për të patur relaksim dhe çlodhje të këmbëve pas një periudhe të gjatë pune.

Arti i refleksologjisë është zbuluar si formë e rafinuar e gudulisjes kur shkencëtarët kanë zbuluar se gurdulisja intenzive e përmirëson qarkullimin e gjakut dhe uljen e nivelit të stresit.

Kujdesuni për këmbët tuaja që punojnë shumë me masazhën për shputa.

Një përkujdesje ideale për të gjitha shtëpitë. Kjo makinë për masazhim të shputave mund t’i mbys mikrobet me ozon.

Kjo makinë mund t’ju sjellë rehati maksimale këmbëve tuaja, duke ua hequr atyre dhembjen dhe irritimin pas shumë ditëve të ecjes.

Tiparet kryesore: 6 rrotullues masazhues tek fundi i tubit të cilët krijojnë vibrime të frekuencës së lartë dhe të cilët në mënyrë efekteve e stimulojnë terapinë me rreze të kuqe të akupunkturës së shputës: nxemsja me rreze të kuqe e stimulon qarkullimin e gjakut, e eliminon lodhjen dhe shton aftësinë e imunitetit.

Masazhues per Kembet

Masazhon kembet ne menyre perfekte
Nxehet automatikisht
Dridhet
Fizoterapi perfekte e kembeve
Perdoret per shtepi dhe sallone pedikyri

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë