ALLURE FLAWLESS ICE ROLLER FOR FACE & NECK & BODY | CILINDËR PËR FYTYRË & TRUP

UNI CosmeticsKodi:754502043965

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Rolleri i përsosur nga akulli është projektuar për të ndihmuar në lehtësimin e dhimbjes dhe shqetësimit dhe uljen e ënjtjes.
 • Terapia e roller-it me akull ndihmon në lehtësimin e lodhjes, qetësimin e lëkurës dhe reduktimin e inflamacionit
 • Përdoreni në mëngjes për të ndihmuar në zgjimin dhe shtrëngimin e lëkurës përpara aplikimit të grimit
 • Përdoreni në mbrëmje pas rutinës së pastrimit të lëkurës për të ndihmuar në mbylljen e poreve dhe për të reduktuar ënjtjen
 • Thjesht vendoseni rollerin e xhelit në frigorifer për 10-15 minuta dhe shijoni përfitimet e masazhit me akull.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë