ALLURE FLAWBLSS PEDICURE TOOL 1x2pcs | PAJISJE ELEKTRIKE PËR PEDIKYR

UNI CosmeticsKodi:6956983257563

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
MJET ELEKTRIK PEDIKYRI: Allure Flawblss heq lehtësisht kallot, lëkurën e thatë të plasaritur dhe zonat e vrazhda menjëherë dhe pa dhimbje.

DIZAJNI I LEHTË PËR TË ARRITUAR: Forma ergonomike e këtij mjeti pedikyr ju lejon ta përdorni atë në çdo kënd, duke zbutur lehtësisht thembrat, gishtat e këmbëve.
2 KOKË ROLE: Pedi pa të meta vjen me dy koka rul: një për lëmim (të trashë) dhe një për lustrim (të imët) në mënyrë që të mund ta rregulloni trajtimin sipas nevojave unike të këmbëve tuaja.

SHPEJTËSIA E RREGULLSHME: Dy cilësimet e shpejtësisë ju lejojnë të personalizoni trajtimin tuaj edhe më tej dhe të përjetoni rezultate vërtet të cilësisë së sallonit në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë