ALLURE FIRST STELLA HAIR SYSTEM CURL HAIR FA-5647 1x4pcs | FIGARO PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:9003898056471

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky stilues flokësh 4x1 do të thjeshtojë përvojën tuaj të stilimit të flokëve.

Është me dy opsione shpejtësie që ju lejojnë të vendosni shpejtësinë sipas kërkesës tuaj.

Sistemi i sigurisë së këtij stiluesi të flokëve ofron alarm në rast të mbinxehjes.

Ky stilues flokësh vjen me pesë koka që ju japin lirinë për t'i stiluar flokët ashtu siç dëshironi.

 • AC: 220-240V,
 • 50/60Hz,
 • 650-750w.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë