ALLURE FELCE AZZURRA SHAVING POWDER 250g | PUDËR PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:8001280026249

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Pudër për trup me tufëza Paglieri Felce Azzurra

Pudra për trup Felce Azzurra është një pudër natyrale talk nga Italia. Lëkura është e butë dhe fleksibile falë pudrës. Pudra poashtu e mban lëkurën e thatë përgjatë gjithë ditës, pa marr parasysh se sa djerrësiteni. Për këtë arsye, pudra për trup e Pagliera e parandalon zhvillimin e kundërmimit të trupit. 

Përdorimi i rekomanduar
Përdorimi i pudrës së trupit Felce Azzurra është e preferuar të përdoret pas banjos dhe dushit. Aplikoni pudrën tek lëkura e thatë dhe shpërndajeni atë në mënyrë të barabartë.
E rëndësishme: Kur e përdorni pudrën për trup për bebën apo fëmijën tuaj, mbani pudrën larg nga hunda dhe goja e fëmiut. 

E testuar dermatologjikisht.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë