ALLURE STEAM MACHINE FOR FACE | APARAT ME AVULL PER FETYRE

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911165

Çmimi:
€149,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Specifikacionet:

 • Avullues i freskët dhe i nxehtë për fytyrë
 • Krijon avull joni dhe ozoni
 • E sterilizon dhe e zbardhon lëkurën
 • Me kokë spërkatëse rrotulluese

Avullues joni për fytyrë - me avull të nxehtë dhe të freskët.
Shërben si spërkatës i nxehtë dhe i ftohtë nga dy koka të ndryshme.
Frenues automatik rrethor për nivele shumë të larta të nxehtësisë dhe shumë të ulëta të ftohtësisë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë