ALLURE FACE MASK 1pcs | MASKË SPECIALE PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912231

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Maskë mbrojtëse për fytyrë. 

  • Maskë për fytyrë e cila sjell nivel shtesë mbrojtjeje;
  • Largon bakteriet duke i filtruar ato;
  • Me pjesën e brendshme të përshtatshme për hundë, mundëson përshtatshmëri të lartë;
  • Është në dispozicion, me lidhëse elastike që kapen në vesh;
 • 1 maska në një kuti.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë