ALLURE GET RID WRINKLES TAPE FACE LIFT CLIPS (WHITE) | KAPËSE PËR TËRHEQJEN E LËKURËS

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913336

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Këta rripa të padukshëm janë bërë nga pëlhurë elastike najloni me cilësi të lartë, e cila është e rehatshme në përdorim, fleksibël, e lehtë në peshë dhe e butë në prekje. Nuk do ta rëndojë lëkurën gjatë përdorimit, nuk dëmton lehtë lëkurën, është fleksibël dhe praktik.
Shiriti për ngritjen e fytyrës është krijuar për të ngritur menjëherë lëkurën e varur rreth fytyrës, për të forcuar dhe shtrënguar në mënyrë efektive fytyrën dhe për të parandaluar rënien e qosheve të syve.

Ngjyra: E Bardhë/Bezhë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë