ALLURE CNAIER FACE CLEANING BRUSH 4in1 AE-8286 | BRUSHË ELEKTRIKE PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:6958953214569

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brusha Multifunksionale: Kjo makinë për pastrimin e fytyrës përdor lëvizje zanore 3D për të thelluar pastrimin dhe për të nxitur më mirë prodhimin e kolagjenit. Pajisur me 4 koka të brushave: 1 sfungjer për të hequr lehtësisht papastërtitë në sipërfaqe; 2 brusha të buta të fytyrës jashtëzakonisht të imta për eksfolim të plotë, për të hequr yndyrat dhe lëkurën e vdekur; 1 kokë rrotulluese masazhi me presion për të humbur peshë, për të reduktuar edemën dhe rrudhat, për të rritur elasticitetin e lëkurës, duke kontribuar shumë në absorbimin e vlerave ushqyese të kremave të bukurisë.

Lëkurë ekstra e pastër: Kjo brushë pastruese elektrike e re 3D sonike përdor teknologjinë më të avancuar dhe inovative të joneve për pastrim. Në mënyrë efektive eksfolion, pastron dhe heq qelizat e vdekura, pikat e zeza, aknet dhe grimcat e pluhurit në poret e bllokuara. Përveç kësaj, mund të rrisë qarkullimin e gjakut dhe elasticitetin e lëkurës, të shtrëngojë lëkurën e lëshuar, të zvogëlojë rrudhat, të tkurrë poret, të zbusë linjat e holla.

Rrotullimi me dy shpejtësi: Kjo brushë e fytyrës rrotullohet sipas drejtimit të rritjes së poreve. Nuk shkakton asnjë dëmtim apo zgjerim të poreve. Cilësimet me dy shpejtësi: Shpejtësi e lartë dhe shpejtësi e ulët për detyra të ndryshme pastrimi.

Shënim: Personat me lëkurë të ndjeshme të përdorin shpejtësinë e ulët, ndërsa personat me lëkurë normale të përdorin shpejtësinë e lartë.

IP65 i papërshkueshëm nga uji: Kjo brushë elektrike e fytyrës është e papërshkueshme nga uji IP65, e përkryer për ata që preferojnë ta përdorin në dush ose në vaskë.

Dhuratë perfekte: Lehtë për të zëvendësuar kokën sipas nevojave tuaja; tre mbulesa plastike për të mbrojtur kokën nga ekspozimi i pluhurit, për ta mbajtur atë të pastër dhe për qëndrueshmëri më të gjatë. Ide perfekte për dhuratë.

 • Punon me 2 bateri AAA (Nuk janë të përfshira në pako).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë