ALLURE FABA 3900 HAIR DRYER 1800W | THARËSE PËR FLOKË

Zbritje 9%
Uni CosmeticsKodi:2300002008669

Çmimi:
€10,49 €11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo tharëse për flokë është kombinim i fuqisë, shpejtësisë dhe dizajnit, që sjell edhe performancë prej 1800w edhe mbajtje me peshë të lehtë ergonomike.

Me kontrollues të nxehtësisë dhe shpejtësisë, me buton për ftohje dhe grykë të koncentruar, ofron një varg të gjerë të opsioneve stilizuese dhe shkëlqim të gjeneruar me jone. Filteri, që mund të largohet, e bën pastrimin tejet të lehtë.

Nano Titanium e shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë, duke i bërë flokët e lëmuara dhe me pamje të shëndetshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë