ALLURE MAKE-UP BRUSHES 1x7pcs FA 438 | BRUSHA PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:6958698634387

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nga theksimi te konturimi, ky set 7 copësh ju sjell shumë opcione për të bërë grim.

Brushat janë të dizajnuara me formë rrethore dhe janë të përsosura për përzierjen e bazës (pudrës së lëngët), apo pudrosjen e fytyrës dhe faqeve.

Me madhësi të ndryshme (opsionale), mund të arrini çfarëdo pamje që dëshironi!

Veçoritë: 

 • Sjell mbulim pa njolla;
 • Ka qime sintetike;
 • Dorezë kapëse me dizajn të fortë dhe me maje të brushës me lëvizshmëri të përshtatshme.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë