ALLURE EYELINER MODE | FORMA PËR EYELINER

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912536

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Arritni stile precize në vetëm disa minuta! Krijoni një eyeliner me krahë pa probleme, duket lehtësisht me rezultate profesionale. Ato janë të lehta për t'u përdorur dhe mund të përdoren me çdo formësues, për të krijuar fillimisht pamjen dhe më pas për t'u vendosur me hije kremi ose laps. 
Fleksibël, i lehtë për t'u përdorur dhe i bërë për t'iu përshtatur shumicës së formave dhe madhësive të syve. Ato mund të shkurtohen në pamjen e plotë të dëshiruar. Shabllonet tona të syve janë anti-alergjike dhe funksionojnë me kapak, kështu që shumica mund të shijojnë lehtësinë e krijimit të një pamjeje profesionale nga shtëpia.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë