ALLURE EYELASH NEW 8D 22 LASH 1x3pcs | QERPIKË BLLOK

UNI CosmeticsKodi:6971385474189-22

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Fantazia e fundit 3D e qerpikëve.
Shprehni sytë tuaj me koleksionin tonë të qerpikëve 3D me shumë kënde dhe ekstra vëllim.
"KISS" u dedikohet adhuruesve të qerpikëve të modës, të dizajnuara rreth tendencave më të nxehta të ditës së sotme.
Me teknologjinë e këndit dhe volumit 3D, e cila përcakton në mënyrë të përsosur çdo pamje, rezultatet janë një trajtim elegant për çdo adhurues të grimit, pavarësisht nga rasti.
Qerpikët 3D janë krijuar për të dhënë një avantazh shtesë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë