ALLURE EXTENSION BEADS FOR HAIR (BROWN) 1x1000pcs | RRUAZA PËR ZGJATJE TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911112

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Këto rruaza janë pajisje që mrekullisht përdoren për zgjatjen e flokëve.

Janë të prodhuara nga materiali i cilësisë së lartë, i cili është i sigurt për flokët tuaja (njësoj edhe për ambientin).

Janë të bëra me silikon të butë, janë të padukshme, dhe mund të aplikohen lehtë në flokë, çka siguron edhe rehati për klientin.

Mban flokët shumë shtrëngueshëm pas lidhjes dhe nuk rrëshqasin gjatë vendosjes në flokë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë