ALLURE EXCC WASHING-IN BLACK SHAMPOO 100ml & DEVEOLOPER 100ml MUSTACHE & BEARD | NGJYRË PËR MBULIMIN E THINJAVE

UNI CosmeticsKodi:6942644993185

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo Washing-in Black është formuluar për ngjyrosjen e thinjave të mustaqeve dhe mjekrës.

Mbulon qimet gri dhe të bardhë në mustaqe dhe mjekër brenda 5 minutave.

Karakteristikat:

- Zgjat shumë kohë:
- Ngjyra depërtuese e thellë zgjat derisa të rriten përsëri thinjat në mustaqe dhe mjekër.
- Shpejt dhe lehtë:
- Aplikim i lehtë me kosto të ulët dhe avantazh të kursimit të kohës.

Përdorimi:
1. Lagni tërësisht mustaqet dhe mjekrën.
2. Vishni doreza plastike (të ofruara brenda) përpara se të hapni qeskën.
3. Përdorni të gjithë kremin e pranishëm në qeskë. Aplikojeni në mustaqe dhe mjekër.
4. Masazhojeni për pesë minuta derisa shampoja të shpërndahet në mënyrë të barabartë.
5. Shpëlajeni mirë me ujë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë