ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 750ml | GELL PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:8691228070108

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Gell për rrojë i cili përmban vitaminë E me një formulë speciale, formulë e cila bënë rrojen më të lehtë tek të gjitha llojet e mjekrave.

Merrni gellin dhe aplikojeni në pjesë të nevojshme me anë të gishtërinjëve.

Pasi që të keni aplikuar atë, prisni 15-20 sekonda për të filluar me rrojën, dhe pastaj pastrojeni atë me ujë.

Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës - të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë