ALLURE ELECTRONIC KITCHEN SCALE IMPERIAL MAX. 5KG | PESHORE DIXHITALE

UNI CosmeticsKodi:8712442638940

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Peshore dixhitale Imperial, teknologji gjermane.

 • Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 5000 g
 • Saktësi e madhe
 • Fiket automatikisht
 • Tabaka prej qelqi të fortë, vida që hiqen
 • Dimensionet: 15 x 20 x 4.5 cm, Diametri i pllakës: c.15 cm, i bërë nga xhami i fortë
 • Funksionon me 1 bateri CR 2032.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë