ALLURE ELECTRIC MICRO NEEDLE BEAUTY APPARATUS | APARAT ELEKTRIK ME MIKRO-GJILPËRA

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912468

Çmimi:
€59,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Aparati është projektuar posaçërisht për përdorim në shtëpi, i cili është i mirë për përdorim edhe udhëtim.

 • Rikthen bukurinë natyrore, rinore të lëkurës.
 • Zvogëlon celulitin dhe shtrirjet.

  Lapsi nga Allure mund të trajtojë lehtë zonat që janë vështirë për t'u arritur, si zonat rreth syve, hundës dhe buzës.
  Për t'a ndezur pajisjen shtypni dhe mbani butonin të shtypur për 2 sekonda deri sa të ndizet sinjali me dritë të kuqe.
  Vendoseni në lëkurë pa ushtruar presion të tepruar.
  Përdorimi i stilolapsit mbi lëkurë me presion të lartë, dhe me shpejtësi të tepruar mund të shkaktojë irritim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë