ALLURE DUO EYEBROW SHAPER WAX 50ml | FORMËSUES PËR VETULLA

Zbritje 25%
UNI CosmeticsKodi:8697458979075

Çmimi:
€2,99 €3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Formësues për vetulla

 • Formues standard vetullash. Lagni furçën me ujë, merni një sasi të vogël nga produkti dhe aplikojeni në vetullat tuaja.

 • Mund të keni rezultate të ndryshme në varësi të sasisë së ujit që përdorni kur lagni furçën.
 • Forma perfekte që do t'i jepni vetullave tuaja do të qëndrojë gjatë gjithë ditës.
 • Falë vitaminës E, vetullat tuaja do të ushqehen më shumë.
 • Produkti është transparent.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë