ALLURE UV LIGHT BULB 9W | POÇ PËR UV LLAMBË

Uni CosmeticsKodi:D00348

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Poç për instalim në llamba UV.

Mund të përdoret për tharjen e menjëhershme të thonjve me xhel. Dritë e bardhë, jashtëzakonisht e ndritshme. Kursen energjinë. Nuk përmban plumb, merkur dhe elementë të tjerë të ndotjes. E përkryer për përdorim profesional të artit të thonjve ose përdorim personal.

 • Konsumi: 9W
 • Ngjyra e lehtë: E bardhë
 • Modeli: Llambë në formë U
 • Madhësia: 16 x 2cm (LxD)

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë