ALLURE DOUBLE THICK NAIL FORM TIP EXTENSIONS (PINK) 1x500pcs | FORMË PËR ZGJATJE TË THONJVE PA TIPSA

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912538

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Forma vetëngjitëse për thonjë rozë.

Veçoritë: 

 • Forma vetëngjitëse për thonjë
 • Për përdorim profesional apo për shtëpi

Është e përsosur për përkujdesje ndaj thonjëve, gjatë punës me drunjë si dhe për përdorim tjetër sipas dëshirës në sallon.

Shumë e përshtatshme për zgjatjen e thonjve me akrilik/zgjatje të thonjve me UV gell.

Gjatësia dhe numrat janë të shënjuara në secilën formë për zgjatje të thonjve të cilat mund të sjellin udhëzim të saktë për t’i bërë thonjtë të duken bukur. 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë