ALLURE DOLL SYNTHETIC HAIR DARK BROWN NEW 50cm | KUKULL ME FLOKË SINTETIKE

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912566

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Materiali: Flokë me fibra sintetike.

Nëse dëshironi të hekurosni flokët tuaj, temperatura e rekomanduar është nën 100 gradë dhe jo më shumë se 15 sekonda.

Gjatësia e flokëve: 50 cm

Ngjyra: Kafe e errët

Muti-funksionale: Është i përshtatshëm për studentët e kozmetologjisë ose këdo që të praktikojë drejtimin, prerjen, për të bërë kaçurrela, gërsheta, dhe rregullim.

Jo për ngjyrosje ose zbardhues.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë