ALLURE DINGLING HAIR CLIPPER TRIMMER RF-607 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6926599006060

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju mund ta përdorni këtë prerëse për flokë edhe në shtëpi por edhe në sallone të bukurisë.

Mund të rimbushet me energji, është me cilësi të lartë dhe me prerje dhe drejtim të qëndrueshëm për mjekër.

Fuqia në hyrje: 220-240V,50/60Hz,3W.
Koha e rimbushjes: 12 hours (4.5V,100mA).

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë