ALLURE DIAMOND PEELING MODEL 17 | APARAT PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912466

Çmimi:
€34,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Ky sistem i makinës ka 2 funksione të integruara: Terapia me mikrodermabrasion me diamantë dhe terapia me vakum. Ju mund të merrni rezultate të mahnitshme të kujdesit të lëkurës në shtëpi. 

 • E vogël, e lehtë, e lehtë për t'u bartur.
 • 3 shkallë të ndryshme të trashësisë së majave të diamantit.
 • Funksionon njësoj si një trajtim profesional i mikrodermabrasionit.
 • Ka ekran LED, kohëmatës të integruar dhe presione thithjeje me 3 nivele (të buta, mesatare dhe të forta).
 • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, gjithashtu edhe në ato të ndjeshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë