ALLURE DERMA SUCTION FOR GLOWING SKIN 1X4PCS | MAKINË PËR PASTRIMIN E FYTYRËS 02

UNI CosmeticsKodi:6988126544100

Çmimi:
€13,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

LARGONI PUÇRRAT E ZEZA DHE PAPASTERTITË: heqja e akneve mund të jetë një proces i frikshëm, por kur e përdorni DermaSuction nuk do të jetë. Heq butësisht papastërtitë dhe puçrrat e zeza nga poret.

VAKUM I FUQISHËM: mjet thithës i cili heq butësisht pikat e zeza për një trajtim bukurie në shtëpi të padëmshëm. Zgjidhni një nga dy opsionet e fuqisë, atë që është e duhura për ju.

4 MAJA TË NDRYSHME: ndërroni majën thithëse sipas nevojave tuaja. Përfshihet koka e vogël, e madhe, ovale dhe sonike, e cila është e përkryer për të eksfoluar lëkurën e vdekur për përtëritje të lëkurës.

LEHTË PËR TU PASTRUAR: pasi të keni mbaruar procesin me DermaSuction, thjesht shpëlajeni dhe thajeni.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë