ALLURE UMS SKIN ROLLERS MICRO SYSTEM (540 NEEDLES) 0.50mm | CILINDËR PËR LËKURË ME MIKRO GJILPËRA

Zbritje 58%
UNI CosmeticsKodi:6902540752361-05

Çmimi:
€2,49 €5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Duke përdorur cilindrin tonë kozmetik ju jeni në gjendje të stimuloni lëkurën tuaj dhe të krijoni një pamje më të lëmuar dhe me shkëlqim.
Dermatologët konfirmojnë se mikrogjilpërat 0.5 mm janë perfekte për përdorim shtëpiak. Ofron ekuilibër ideal midis sigurisë, aplikimit pa dhimbje dhe rezultateve efektive.
Kur rrotullohet në lëkurën tuaj, ky cilindër e eksfolon lëkurën tuaj duke ju ndihmuar të arrini pamje dhe ndjesi më të lëmuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë