ALLURE DEPILATORY HEATER WITH BASE 1X100G | NGROHËS DYLLI ME BAZË

Uni CosmeticsKodi:WN108-1A

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Depilator për heqjen e qimeve.

Depilator dyshe me bazë në të cilën mund të vendosni 1 rroll fisheka në të njejtën kohë.

Ngrohës elektrik dylli elektrik i cili është projektuar për të shkrier dyllin depilues që gjendet në roll fishekun. Është i përbërë nga një mbajtës për të futur fishekun në të dhe është i lidhur me rrjetin e energjisë elektrike me një kabllo të energjisë.
Ngrohet e shpejtë, fuqia 40W, shkrieni dyllin për vetëm 20-30 minuta dhe pastaj mund ta aplikoni atë.
Absolutisht i sigurt dhe nuk lë asnjë pasojë.
I mrekullueshëm për heqjen e qimeve. Ekonomik dhe i qëndrueshëm.
I lehtë dhe i përshtatshëm për përdorim. Heq qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme.
I sjell lëkurës suaj rehati dhe ndjenjë të qetësimit.
I vogël dhe fleksibil, i lehtë për ta mbajtur me vete;
Mund të përdoret edhe në shtëpi edhe në sallon bukurie;
I përkryer për përdorim profesional dhe personal.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë