ALLURE DEPILATION SPATULA (SMALL) 1x10pcs | SHPATULLA PËR DEPILIM

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000396

Çmimi:
€0,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shpatulla për depilim. Të mrekullueshme për heqjen e qimeve.
Ekonomike dhe të qëndrueshme.
Të lehta dhe të përshtatshme për përdorim.
Heqin qimet në mënyrë perfekte, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmueshme.

Sasia 1x10pcs
Dimensionet 11.5x1cm

 • Për aplikim të saktë dhe efikas të dyllit.
 • E përshtatshme për përdorim me dyllë të ngrohtë të depilimit
 • Me gjerësi të hollë, ideale për punë me dyllë për vetulla dhe për fytyrë.
 • Shpatulla - thupër druri e rrafshët, me përfundim rrethor.
 • E disponueshme, e cila sjellë higjienë të jashtëzakonshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë