ALLURE CROCODILE HAIR CLIPS 1x6pcs | KAPËSE PLASTIKE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911208

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kapëse profesionale për sallone, me cilësi të lartë.

Këto kapëse janë të përshtatshme për çdo lloj modeli flokësh dhe shërbejnë si aksesorë.

Janë rezistente ndaj ndryshkut, kanë peshë të lehtë, por janë të fuqishme.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë