ALLURE CHARMING BLACK EYELASH 3D 01 | QERPIKË BLLOK

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912542

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Këto qerpikë shfaqin një shirit të padukshëm dhe të lehtë që lidh fijet e qerpikëve për të formuar një rrip që siguron qoshe të sigurta.

Ato janë të lidhura për uniformitetin e përsosur, rehati absolute dhe një pamje të pazgjidhura natyrore.

Qerpikët magjepsëse janë perfekte për çdo dhe për raste të veçanta.

Llojet tona mund të ripërdoren, jane të lehta për përdorim dhe japin pamjen e dëshiruar, pamje magjepsëse të qerpikëve të gjata dhe të bukura.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë