ALLURE EYEBROW BRUSH & COMB 278 | BRUSHË ME KREHËR PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:6945648701725

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mbani vetullat e shkurtra dhe të formësuara në mënyrë të përsosur me këtë brushë me krehër për vetulla.

Pjesa ku qëndron krehëri i lëmon vetullat, duke ju dhënë një pamje të hijshme. Pjesa e lakuar e brushës ndihmon për ta zbutur strukturën e flokut.

Mund të përdoret si krehër për vetulla për ta ndarë dhe shpërndarë grumbullin e tyre kur aplikohet maskara.


 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë