ALLURE EYEBROW BRUSH 273 | BRUSHË PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:6945648701718

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kjo brushë kozmetike për vetulla është prodhuar nga materialet më të mira që, poashtu, përdoren nga liderët më kulminantë në industrinë e bukurisë.

Ne ju sjellim brushën e prodhuar në mënyrë artizanale që mundëson aplikime të bukura dhe të lehta të grimit.

Ju sjellim brushën e cila është prodhuar nga qimet e kafshëve dhe fibrat sintetike, druri natyral dhe unaza metalike nga bakri.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë