ALLURE NAIL BRUSH TRANSPARENT | BRUSHË PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000183

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Brushë për thonj.

Tani do ta keni fare lehtë shpërndarjen e gellit, me anë të kësaj brushe fantastike e cila mundëson kryerjen procesin pa vështirësi dhe me shumë estetikë.

Hijeshi dhe bukuri për thonjtë.

  • Brusha me qime është e përkryer për trajtim artistik të thonjve / manikyr / pedikyr
  • Shumë e mirë pas lëmimit dhe para bërjes së thonjve me llak
  • Për pastrimin e pluhurit, dhe të mbeturave nga lëmimi
  • Me mbajtëse plastike, e lehtë për tu mbajtur
  • E fuqishme mjaftueshëm për të pastruar pluhurin dhe nuk e dëmton lëkurën e butë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë