ALLURE BOSU HAIR CLIPPER BY-2008 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6926017320082

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makina BOSU BY-2008 është e dizajnuar për të ofruar një performancë precize, të shpejtë dhe të lëmuar në të gjitha llojet e flokëve dhe mjekrrës.


Karakteristikat:

 • Brisk nga çeliku i pandryshkshëm me një performancë të lartë
 • Krehër special me 4 aranzhime
 • Bateri e brendshme me 2000mA
 • Koha e rimbushjes: rreth 8 orë (koha e karikimit të parë është të paktën 12 orë)
 • Koha e punës: Deri në 1 orë pasi të mbushet plotë
 • Voltazhi në hyrje: AC110-220V, 50Hz, 3W
 • Voltazhi në dalje: DC 3V, 100mA
 • Dimensionet: 200 x 145 x 55mm/ 7.87 x 5.71 x 2.17in
 • Shishe vaji
 • Brushë për pastrim
 • Adapter

Pastrimi i makinës: fikeni makinën, më pas fshijini lehtësisht qimet e mbetura. Mos e zhytni makinën në ujë pasi do të dëmtohet. (Shënim: shpëlajeni kokën e makinës prerëse vetëm nën ujë të rrjedhshëm). 

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë