ALLURE BONNET DRYER ATTACHMENT | KAPELË PËR THARJEN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:17820

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përmirësoni tharjen tuaj të flokëve me sistemin profesional për tharje të flokëve. E shkëlqyeshme për rregullimin e flokëve me llokme, vajra, kondicioner dhe trajtime me nxehtësi. Është aksesori i përsosur për t'u përdorur pas kondicionerit, vajit të kastorit, dhe formuesit të kaçurrelave. Pjesa e tharëses së kapakut është bërë me vrima të vendosura në mënyrë strategjike për të maksimizuar shpërndarjen e nxehtësisë, duke i tharë flokët tuaj në mënyrë të barabartë dhe efikase. Material me cilësi premium me linja të qepura në mënyrë të trashë të papërshkueshme nga uji, me cilësi të lartë, që lahet lehtësisht me dorë,

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë