ALLURE BAG FOR MAKE-UP CHAIR BIG | ÇANTË E MADHE PËR KARRIGE GRIMI

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912110

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante.

E zezë, rezistente ndaj ujit, me mundësi për tu pastruar pa problem, çanta lehtëson punën tuaj gjatë grimosjes së klientëve tuaj, në të cilën ju do të keni mundësi të vendosni produktet më të nevojshme për punën tuaj si: brusha dhe produkte kozmetike të ndryshme.

Vendosni çantën në cilëndo anë të karrigës suaj të grimit që ju keni nevojë dhe filloni me punën tuaj me lehtësi të shtuar.

Sqarim: Produktet që i shihni në fotografi të vendosura në çantë, janë thjeshtë për të sqaruar funksionin e çantës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë