ALLURE BEAUTY MANICURE & PEDICURE SET | SET PËR MANIKYR & PEDIKYR

UNI CosmeticsKodi:6986698265829

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pedikyr profesional në shtëpi! Me setin e pedikyrit Beauty Nail mund të kujdeseni për thoin tuaj në shtëpi sikur të ishte një sallon bukurie. Gdhendni, formësoni dhe lustroni thonjtë e duarve dhe këmbëve tuaja! Stërvitja profesionale me disa koka të ndryshme mund të përdoret edhe për manikyr. 2 në 1! Ky grup pedikyr përmban disa pjesë, duke përfshirë disa skedarë thonjve për të hequr kallo nga këmbët tuaja, duke i lënë thembrat të buta si lëkura e foshnjës.

Karakteristikat:

Stërvitje profesionale për manikyr dhe pedikyr
6 koka shpuese
Lime thonjsh me 2 lloje sipërfaqesh për shkëlqim shtesë
Lloje të ndryshme skedarësh këmbësh me dorezë në formë loti, të dizajnuara për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur pëllëmbës së dorës tuaj për një përdorim të lehtë dhe të pastër
Funksionon me bateri

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë