ALLURE BEAUTY CARE & MASSAGER 7IN1 AE-8783 | MAKINË PËR MASAZHIMIN DHE PASTRIMIN E LËKURËS

UNI CosmeticsKodi:6985639568586

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Makina ofron masazhet më të mira të fytyrës. Lëkura bëhet e freskuar, hidratuar dhe heq papastërtitë  , gjithashtu e e ushqen atë me vitamina. Lëkura do të marrë energji të re me përdorimin e makinës masazhuese. Makina ju ofron një masazh si një trajtim "SPA" brenda komoditetit të shtëpisë tuaj, dhe atë gjithashtu me një çmim shumë të ulët në krahasim me trajtimet profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë