ALLURE BABY NAIL TRIMMER | PAJISJE PËR PRERJEN E THONJVE

Zbritje 58%
UNI CosmeticsKodi:2254615824799

Çmimi:
€8,49 €19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
MJET PËR KUJDESIN E THONJVE PËR FËMIJË - Lima elektrike e thonjve për foshnjën shkurton dhe lustron në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë thonjtë e vegjël të këmbëve dhe thonjve kur punon në mënyrë bluarëse elektrike në vend të mënyrës tradicionale të prerjes, nuk do të dëmtojë kutikulat ose shtretërit e butë të thonjve.

Kjo limë mund të përdoret gjithashtu edhe nga të rriturit. 

Mjeti i thonjve për bebe është ndërtuar me ABS të shkallës së lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë