ASTRA PLATINUM SHAVING TRIMMER 20x5pcs | ZHILETË PËR RROJË

Uni CosmeticsKodi:7702018007257

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Astra Superior Platinum blades, me brisk rroje të dyfishtë janë të paketuara me 5 tehe për kuti.

Çdo teh është i mbështjellë individualisht me 2 shtresa. Një karton përmban 20 kuti.

Blades platine Astra janë prodhuar nga çelik inox me një shtresë Platinum.

Astra Superior Platinum brisk rroje brilant të dyfishtë përshtaten në të gjitha llojet e rrotave të dyfishtë të sigurisë.

Në vitin 1996, blades Astra u bashkuan me familjen "The Gillette Company".

Bashkimi i Procter & Gamble dhe The Gillette në vitin 2005 e bëri Astra Razor Blades një nga markat e Procter & Gamble.

Aktualisht Astra Razor Blades janë prodhuar në fabrikën Procter & Gamble në Federatën Ruse.

Përmbajtja: Kartoni me 20 kuti me 5 tehe për kuti.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë